Средноамериканската конференция (MAC) е а Национална колегиална атлетическа асоциация (NCAA) дивизия I колегиална атлетична конференция с членска база в района на Големите езера, която се простира от западните Ню Йорк до Илинойс. … За футбола MAC участва в подразделението Football Bowl на NCAA.

• Охайо университет-главен кампус. …
  • Ball State University. …
  • Централен университет на Мичиган.

Кой спечели средноамериканската конференция?

Футболният сезон на Средноамериканската конференция през 2020 г. отбеляза забавен старт и съкратен сезон поради пандемията от COVID-19, само с 6 мача в редовния сезон. Бъфало Булс спечелиха Източната дивизия, докато Ball State Cardinals спечелиха Западната дивизия.

Училище на MAC печелило ли е някога национален шампионат?

Buffalo спечели шампионата на MAC по баскетбол и се класира за втория кръг на турнира на NCAA в последователни сезони за първи път в историята на училището.

Мак добра конференция ли е?

MAC играе нощни игри в средата на седмицата през ноември по ESPN от 1999 г. Това е страхотно за разкриване и набиране, но трудно за феновете, които много предпочитат съботните игри. MAC се нарежда на последно място сред 10-те конференции по средно платено посещение с 15 316.