Алисън Феликс класира ли се за олимпийските игри?

Съдържание:

Алисън Феликс се класира за петите си олимпийски игри, където ще се стреми да стане най-украсената лекоатлетка в историята на Олимпийските игри. Към Феликс на 400 метра в Токио ще се присъединят Куанера Хейс и Уейдлин Джонатас. …

Феликс класира ли се за Олимпийските игри?

Феликс се класира за петъчния финал на 400 метра, след като се класиравтора в полуфиналната си серия тази седмица с време от 49,89 секунди. Женската щафета на 400 метра от САЩ също се класира за кръга за медали, след като спечели своята серия в четвъртък. Тя не бягаше в гонките, но Феликс беше избран да бяга на финала в събота.

Алисън Феликс направи ли Олимпийските игри през 2021 г.?

Не че Феликс добави още един олимпийски медал. Но това тя спечели втори бронз в кариерата сега, през 2021 г., след всичко, въпреки всичко. … Феликс избяга състезанието за 49,46 секунди, най-бързото й време от шест години, най-бързото й време след раждането – и най-бързото за жена над 35 години.

За какви събития се класира Алисън Феликс?

Феликс е първата жена някога, спечелила национални титли на САЩ на 100 метра, 200 метра и 400 метра в кариерата си Тя е и втората американка, след Чандра Cheeseborough, за да се класира някога за Олимпийските игри (като се класира в челната тройка) на 100 метра, 200 метра и 400 метра по време на кариерата си.