Logo bg.boatexistence.com

Ще играе ли Gnabry срещу PSG?

Съдържание:

Серж Гнабри от Байерн Мюнхен няма да играе четвъртфинала на Шампионската лига на УЕФА срещу ПСЖ, тъй като е дал положителна проба за коронавирус.

Гнабри ще играе ли срещу ПСЖ?

Крилото на Байерн Мюнхен Серж Гнабри беше отстранен от първия мач от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Пари Сен Жермен в сряда след положителна проба за COVID-19, докато полузащитникът Марк Рока ще пропусне мача поради контузия.

Как загуби Байерн от ПСЖ?

Пари Сен Жермен достигна до Шампионска лига полуфинали въпреки поражението с 1-0 като домакин от защитаващия се шампион Байерн Мюнхен във вторник, докато напреднаха по голове като гост след 3-3 обобщен резултат в трилър, който беше на ръба на ножа до последния сигнал.

Победил ли е ПСЖ някога Байерн?

Нека започнем с най-оживения от мачовете, победата на Пари Сен Жермен 3-2 над Байерн Мюнхен (в Мюнхен), в реванш от миналогодишния финал.

Кой елиминира ПСЖ или Байерн?

Navas, PSG елиминира действащите победители Байерн от Шампионска лига. Чрез ПСЖ. Кейлор Навас и ПСЖ загубиха от Байерн Мюнхен с 1-0, но напреднаха в Шампионската лига на УЕФА като цяло над Байерн Мюнхен, действащият победител в турнира. Общото табло беше 3-3 и ПСЖ се класира благодарение на голове като гост.