Logo bg.boatexistence.com

Вкара ли масон маунтин за Англия?

Съдържание:

Маунт дебютира за старшия отбор на Англия на 7 септември 2019 г. като резерва в 67-та минута в домакинската победа на Англия с 4:0 над България в квалификациите за Евро 2020 на УЕФА. Той отбеляза своя първи гол за Англия на 17 ноември при победа с 4:0 като гост срещу Косово в квалификациите за Евро 2020 на УЕФА.

Колко гола е вкарал Мейсън Маунт за Англия?

Mason Mount идва от Англия и сегашната им възраст е 22 (Дата на раждане: 1999-01-10). Височината им е 178 см, а теглото им е 70 кг. В английската Висша лига сезон 2021/22 Мейсън Маунт изигра 4 мача (плюс 1 като заместник). Те имат 3 удара в целта от общо 5 удара и са отбелязали 0 гола (0.72 xG).

Мейсън Маунт играе ли за Англия?

Халфът на Челси и Англия Мейсън Маунт е готов да се върне в началния състав на Трите лъва', докато англичаните се изправят срещу Украйна на Андрий Шевченко на четвъртфиналите на Евро 2020, според доклади.