Logo bg.boatexistence.com

Спечелиха ли хокеистите днес?

Съдържание:

Късното включване поддържа високо ниво на Hockeyroos В сряда вечер, след нулево първо полувреме, Фицпатрик отбеляза единствения гол в победата на Hockeyroos 1-0 над Япония на Oi Stadium, което запази непобедения им старт на Игрите жив.

Кукабурите спечелиха ли тази вечер?

Хокинг луд: Kookaburras пропускане на злато след късен изравнител, втори шанс за дузпи VAR. Австралия ще трябва да изчака още един ден, за да счупи своя олимпийски рекорд от 17 златни медала, след като Кукабура агонизиращо се спуснаха в Белгия в дузпи.

Кой спечели олимпийския женски хокей 2021?

Индийските жени предизвикаха едно от най-големите разстройства в историята на хокея в понеделник, като нокаутираха трикратния шампион Австралия с победа с 1-0 на четвъртфиналите на Олимпийските игри в Токио.

Кой спечели хокейния мач тази вечер на Олимпийските игри?

Световен номер 1 Австралия ще се бие с Белгия за златния медал в Токио в четвъртък вечерта. Тим Бранд и Блейк Гоувърс бяха насочени към целта в пулсиращо полуфинално състезание, отбелязвайки и двете страни на изравняването на германеца Лукас Уиндфедер. Лаклан Шарп постигна победа на 90 секунди след откъсването на Кукабъра.

Кой спечели мъжкия хокей снощи?

Белгия надделя с 3-2 в престрелката, за да спечели първия си златен медал по хокей при мъжете. Флоран ван Аубел (Белгия) Том Уикъм (Кукабурас) отбеляза голове в редовното време. Кукабъра се опитваха да спечелят първото си злато от 2004 г. насам.