Logo bg.boatexistence.com

Сиера каньон спечели ли днес?

Съдържание:

Хъскита, водени от най-доброто трио гардове навсякъде в Калифорния, излязоха с 80-72 победа, давайки на Сиера Каньон (15-1) първото му поражение в плейофа от сезон 2018 г. и прекратяване на печеливша серия от плейофи от 21 мача.

Какъв беше резултатът от играта Sierra Canyon?

44-22 (L) Сиера Каньон срещу

Кой спечели Сиерата?

Run game повдига Centennial на Corona за победа на Honor Bowl над Chatsworth Sierra Canyon. Отстъпникът на Corona Centennial Джейсън Кортес отхвърли опит за справяне през първото полувреме на полузащитника на Сиера Каньон Анджело Пулидо. Кортес тича за две тъчдауна и повече от 200 ярда и получи трофея за MVP на играта.

Сиера Каньон загуби ли?

Centennial играчите празнуват победата си над домакин Sierra Canyon в петък вечер в играта за титлата на Southern Section Open Division. Брони, класиран като 25-ия най-добър второкласник в страната от 247Sports, също удари ключова тройка с оставащи 4 минути и 23 секунди, за да намали преднината на Centennial до 70-67. Но не беше достатъчно.

От кого загуби Сиера Каньон?

Някой забрави да каже на опонента на Сиера Каньон, Corona Centennial, да не играе ролята на спойлер. Хъскита, водени от най-доброто трио гардове навсякъде в Калифорния, спечелиха с 80-72, давайки на Сиера Каньон (15-1) първото му поражение от плейофа от сезон 2018 и прекратявайки победната серия от 21 мача в плейофите.